wOMEN IN BUSINESS

Ženy, které chtějí od života víc a rozhodly se převzít zodpovědnost za svůj život, dosáhnout svých cílů, splnit si i ty nejbláznivější sny a stále zůstat samy sebou. 

ŽENY ŽENÁM, ANEB ...
WOMEN IN BUSINESS

Jsme podnikatelky, investorky, které se v začátku chtěly dorovnat mužům. Svět byznysu je často postaven na silných mužských stránkách - výkon, výsledky, ostré lokty. Toto paradigma ale chceme začít měnit. Chceme ukázat, že i my ženy, můžeme dosahovat velkých věcí a přitom zůstat ženami - empatickými, vztahovými, cykličnými. A zároveň takovými, které se nevzdávají svých snů ve prospěch ostatních a neupozaďují své touhy před potřebami jiných. 

ŽIVÁ SETKÁNÍ PRO ŽENY V BYZNYSU, I MIMO NĚJ

PRVNÍ SETKÁNÍ

První setkání bylo určené jen pro ženy v rámci Top Teamu. Vysdílely jsme svou vizi, to, proč tato komunita vznikla a také jaký přínos má pro ženy.

DRUHÉ SETKÁNÍ

Tohle byla vážně pecka! Nádherné prostory Little Bali, ranní jóga s meditací, letní líčení a k tomu výtečná snídaně. Díky za tyhle rána!

TŘETÍ SETKÁNÍ

Tohle byla vážně síla! Tématem byla mužsko-ženská energie. Pozvaly jsme si skvělé hosty - aromaterapeutku a také odbornici na charizma. Vždy je co posouvat.

A KDO STOJÍ ZA TÍMTO PROJEKTEM?


Tereza KOŠEC

Dříve psycholog, terapeut, kouč, dnes podnikatelka, která pomáhá lidem k dosahování svých cílů a výsledků.


Andrea Dlabolová

Bývalá policistka, dnes podnikatelka, investorka, cestovatelka a držitelka NFTs.


Sabi ludvíková

Žena v globálním byznyse, která pomáhá lidem do reálných výsledků, držitelka NFTs a vášnivá cestovatelka.

PROČ TVOŘÍME PROJEKT VÝHRADNĚ PRO ŽENY

WOMEN IN BUSINESS VÝHRADNĚ PRO ŽENY

Tato skupina není žádné feministické hnutí, kde se vyhraňujeme proti mužům. Jsme si vědomy, že je to výsada, když za námi stojí silní muži, o které se můžeme opřít a vzájemně se doplnit. Také si uvědomujeme, že my ženy máme jiná specifika, často jsme více emoční a citlivé a tohle vše se dá krásně využít a propojit.

Chceme vytvořit místo, kde se ženy budou vzájemně podporovat a pomáhat si. Je čas přestat se porovnávat a začít spolupracovat.

Jdeme si za svou VIZÍ

Naším posláním je vytvořit bezpečné, respektující a růstové prostředí pro všechny ženy bez rozdílu věku, kultury a vzdělání. Prostředí, kde se nemusíme bát ukázat své nedostatky, chyby a bolavá místa. Prostředí, kde najdeme sílu opustit svou minulost a staneme se vědomou tvůrkyní své budoucnosti.

… protože si to zasloužíme

ŽENY, SPOJTE SE S NÁMI.

Dejte nám o sobě, ženy, vědět. Pojďme společně udělat svět lepší.  

NAŠE PŘÍBĚHY

NAŠI LIDÉ