nezastavUJ, buď nezaStavitelný

běž stále dál a dál a dojdi ke svému cíli

UNSTOPPABLE

Čas…ten nezastavíme, čas…ten neporazíme…, čas…neovládáme…, čas nemůžeme kontrolovat. Co ale můžeme…je kontrolovat naše myšlenky. 

Tak jako informace, které k nám plynou, tak jako možnosti, které máme…příležitosti, které se nám naskytly, tak jako s kým se můžeme potkat, koho můžeme poznat. V tom všem buďme NEZASTAVITELNÍ

Nečekejte až nějaké informace a příležitosti přijdou k vám. Vy si pro ně přijde.. nečekejte, až… jednou, až… někdy…začněte hned. A NENECHTE SE NIKÝM ODRADIT. NENECHEJTE SE NIKÝM ZASTAVIT.

KDY?

Praha

20. KVĚTEN

Kup lístek hned!

Nečekej. Cena lístku se bude v průběhu času ZVYŠOVAT! 

holton buggs - jedinečný host

Holton Buggs je žijící fenomén! Nejvýstižnější přirovnaní je Michael Jordan v odvětví Network marketingu.

Za svoji 32 letou kariéru pomohl tisícům lidí k finanční a časové svobodě a více jak sto lidem k tomu, že se stali dolarovými milionáři.

HOLTON BUGGS

Jeho systém, resp. know-how, jak z nuly vytvořit multi miliardovou mezinárodní obchodní organizaci a funkční samostatné týmy, jsou stále platné, maximálně efektivní a proto je dnes využívají týmy po celém světě, napříč společnostmi.

Pan Buggs je mj. úspěšným investorem, rozvíjí celou řadu projektů a v posledních 2 letech se intenzivně věnuje tradingu. Jeho denní profit je v průměru $1M (jeden milion dolarů).

MR. HOLTON BUGGS

Díky tomu všemu jsou jeho mastermindy v hodnotě $50k (padesát tisíc dolarů) a výše, které pořádá 1-2x ročně okamžitě vyprodány a je na ně pořadník.

To nejdůležitější je, že Holton Buggs přijal naše pozvání do Prahy na květnový Akcelerátor UNSTOPPABLE! Pokud jste ještě pana Buggse neviděli naživo v akci, nedokážete si představit, čeho je tenhle člověk schopný.

Jeho charisma, nasazení, mindset a naprosto zaměřený focus jsou doslova “nakažlivé” a dokážou strhnout kohokoli!

Využijte tuhle naprosto jedinečnou a neopakovatelnou příležitost a zúčastněte se téhle výjimečné události - vidět naživo G.O.A.T. (Nejlepšího všech dob) naživo v Praze!

Holton Buggs žije se svojí manželkou Earlene v Houstonu, kde společně od starosty města Sylevestera Tournera obdrželi uznání za podporu podnikání a vzděláni v podobě jejich dne. 23.2. v Houstonu je na počest jejich oslavy dnem Holtona a Earlene Buggsových.

CO JE AKCELERÁTOR?

Ušli jsme dlouhou cestu. Myšlenku jsme přenesli do reality. Nejdříve pouze pro úzkou skupinu lidí. Poté pro širší publikum. Následně pro veřejnost. A dnes je z toho akce s mezinárodním přesahem s mezinárodními spíkry. Vzdělávací a inspirující s konkrétními informacemi o možnostech a příležitostech kolem nás.

Od uzavřených akcí až pro veřejnost
1

Začali jsme s Akcelerátory pouze pro naše nejbližší. Abychom jim předali naše know-how.

2
od 20 účastníků po stovky lidí

Na počátku to bylo jen 20 lidí. Úzká skupina. Pak jsme však viděli velký zájem. Takže jsme akce otevřeli pro veřejnost.

3
od češtiny po mezinárodní hosty S českým překladem

Dnes máte možnost vidět mezinárodní spíkry a to za zlomek ceny, kterou byste zaplatili za takovou akci v zahraničí nebo za osobní konzultaci s nimi.

THETOPTEAM Akcelerátor je konference určená všem lidem, kteří chtějí v životě naplno využít svůj potenciál, a proto hledají nové možnosti a inspiraci.

Akcelerátor je samozřejmě určený i podnikatelům a podnikatelkám, distributorům v Network Marketingu, obchodníkům, manažerům, kteří vedou týmy a samozřejmě všem lidem, kteří chtějí posouvat své hranice nejen v osobní rovině, ale i v podnikání, budování vlivu své osobní značky a vytváření dlouhodobých vztahů.

Kup lístek hned!

SPÍKŘI AKCELERÁTORU

"

Můžete se těšit na zkušené a ověřené spíkry z řad podnikatelů, obchodníků, majitelů byznysů a lídrů vedoucích organizace o stovkách a tisících lidech 

z komunity #THETOPTEAM v čele s Ondřejem a Michalem Smejkalovými aka SMEJKAL BROS.

NEZASTAVOVAT! Nic nejde ze dne na den, přes noc. Je to dlouhodobá cesta. Nezastavovat se také znamená VYTRVAT. Proto buď NEZASTAVITELNÝ!

PŘIJĎTE A POZNEJTE NÁS...

Smejkal Bros. 

Michal a Ondřej Smejkalovi aka Smejkal Bros. jsou podnikatelé, spíkři, motivační řečníci a obchodní mentoři, kteří pomáhají lidem maximalizovat výsledky. Trénují jednotlivce, týmy i obchodní skupiny nejen v rámci České a Slovenské republiky, ale mezinárodně.  Jsou autory knihy VYŠŠÍ ÚROVEŇ, Network Marketing 21. století.

Co říkají o AKCELERÁTORU 

Kup lístek hned!

MICHAL A ONDRA SMEJKALOVI AKA SMEJKAL BROS.

Michal a Ondřej Smejkalovi aka Smejkal Bros. jsou podnikatelé, spíkři, motivační řečníci a obchodní trenéři, kteří pomáhají lidem maximalizovat výsledky. Trénují jednotlivce, týmy i obchodní skupiny nejen v rámci České a Slovenské republiky, ale mezinárodně.  Jsou autory knihy VYŠŠÍ ÚROVEŇ, Network Marketing 21. století.

Svoji maximální pozornost věnují Network Marketingu. V rámci své obchodní organizace mají přes 5000 distributorů v +10 zemích světa. Jsou spoluzakladatelé komunity THE TOP TEAM, která je v současnosti jedna z největších v oblasti Network Marketingu v Čechách a na Slovensku, působící jednotně a systematicky. 

Podařilo se jim vytvořit komunitu lidí, kteří sdílejí společné hodnoty, mají stejný směr a navzájem se podporují v budování společného byznysu se záměrem získat finanční a časovou nezávislost. To všechno prostřednictvím sdílení myšlenky globálního podnikání, cestování, osobního rozvoje a podnikatelského růstu. 

Společně s tím v roce 2015 založili společnost Svět Úspěšných s. r. o., která má pomoci všem, kteří chtějí najít svoje poslání a poté ho i realizovat. A to díky motivaci, inspiraci, příběhům úspěšných lidí, tréninkům, konferencím, postupům a dalším nástrojům, které jsou ověřeny praxí. V těchto dnech mají více než 170 000 sledujících na sociálních sítích. 

 Akcelerátor je jedinečná cesta a forma, jak PODPOŘIT vaše podnikání a odhodlání. A to těmi nejlepšími na světové úrovni!

PROGRAM AKCELERÁTORU

8:45 - 9:45

REGISTRACE

10:00 - 13:00

DOPOLEDNÍ ČÁST

13:00 - 14:30

OBĚDOVÁ PŘESTÁVKA

14:30 - 18:00

ODPOLEDNÍ ČÁST

a následně ve 20:00 AFTERPARTY

Kup lístek hned!

Naše Akcelerátory jsou naprosto JEDINEČNÉ!

Začali jsme s eventy Akcelerátor pro pár desítek lidí. Jen pro uzavřenou komunitu. Dnes je to otevřená vzdělávací akce pro veřejnost, kterou navštívilo již více než 5000 lidí!

Nezastavovat se také znamená VYTRVAT. Proto buď NEZASTAVITELNÝ!

*změna programu vyhrazena

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY:

Co z toho budu mít a co mi to přinese?

Je to jednoduché. Akcelerátor je urychlovač. Urychlovač, který má pomoci účastníků dostat se co nejrychleji k výsledkům v takové míře, kterou jste nikdy před tím nezažili. Podtitulem tohoto Akcelerátoru je PRIMETIME. Všechny přednášky a informace budou směřovat k tomu, aby účastníci ve svém životě, popř. ve svém podnikání dokázali maximálně využít svůj potenciál a udělali ze svého života jednoduše PRIMETIME!

Jednotlivá témata zaměříme hlavně na oblasti obchodu, podnikání a Network Marketingu. Můžete očekávat rady, tipy a konkrétní návody jak sebe a popř. svůj tým dostat do maximálních aktivit a došli k vytouženým výsledkům a vámi stanovenému cíli.

Nemusím se bát, že mi někdo bude něco prodávat nebo nabízet?

Rozhodně NE! Jedná se o hodnotovou akci. Ne o prezentaci produktů nebo jakékoli konkrétní společnosti. Na Akcelerátoru si můžete maximálně koupit reklamní předměty a možná vstupenku na další Akcelerátor.

Jak bude Akcelerátor probíhat?

Začínáme ve 10:00. Nicméně doporučujeme dorazit k registraci v čase 9:00 - 9:30, ať není vše na poslední chvíli. Na vstupu dostanete od našich Ambasadorů Akcelerátoru detailní informace, cedulku s vaším jménem (abyste se lépe a pohodlněji seznámili s dalšími účastníky) a pokud budete potřebovat, jakékoli další informace.

Celý den bude probíhat v 30-45 minutových vstupech, které budou mít formu přednášek a rozhovorů. Čekejte rychlé tempo, dynamiku a hlavně kvalitu v podobně informací, které budou spíkři předávat prostřednictvím příběhů (životních a byznys) a asociací. Největší prostor potom dostane náš mezinárodní host David Hunt.

Bude to stát za to?

Věřte nám, že ANO! Akcelerátory se vyznačují naprosto profesionálním obsahem a organizací. Dnes jsou známe díky své perfektní energii a nezaměnitelné přátelské atmosféře. To všechno je umocněné fantastickou komunitou #thetopteam. Proto rozhodně dorazte!

3 DRUHY LÍSTKŮ

Basic

Základní 

v ceně máte 1x místo

Kč 1 987

987

VIP
  • VIP Místa!
  • Přednostní vstup
  • Oddělená sekce
  • Čeká na vás oběd

Buďte blíže a k tomu se i najíte.

Kč 6 287

3 287

DIAMOND - to nejlepší
  • Speciální místa se spíkry
  • Občerstvení a láhev Prosecca na stole
  • Přednostní vstup a registrace
  • Přednostní oběd v Diamond sekci
  • Diamond Vstup na Afterparty

Máte vše po celou dobu a to i na afterparty!

Kč 12 887

6 887

AKCELERÁTOR - Nenechejte si ujít tuto událost. Je to živá událost plná energie, skvělých lidí, nových kontaktů, jedinečných informací.