pŘÍBĚHY NAŠICH LIDÍ

Tým, kde funguje synergie, který se podporuje a který tě dostane do výsledků.

Ondřej a michal

Bráchové. Jak se říká "v dobrém i zlém". Navzájem se podporují, kryjí si záda, doplňují se a dnes jsou inspirací pro lidi nejen v ČR & SK, ale také na světové úrovni. Jako jedni z mála lidí se dostali na světovou stage, aby hovořili k tisícovce lidí. To vše v angličtině a lidem z celého světa. Navíc před zraky dolarových milionářů.

MARTINA

Holka z předměstí, která chce procestovat svět, nemá na to finance, nemá tušení, jak a kdy toho dosáhne. Říkali jí, že studium a titul je základ pro dosáhnutí a splnění cílů. To nejcennější, co má je touha a cestování nanečisto prstem po mapě.

tERKA A ADAM

Tihle dva jsou dneska nejen byznysoví, ale i životní partneři. Cesta podnikání ale začala pro každého separé, takže s hrdostí můžeme říct, že jim náš The Top Team spojil cesty – a jelikož jsou dneska manželé, troufáme si tvrdit, že navěky věků.

ONDRA

Pochopil, že podnikání je právě ta cesta k životu dle jeho představ. Že možnost cestovat po světě, kupovat si hezké věci, zabezpečit rodinu a žít svobodně není jen pro vyvolené, ale dá se k tomu právě podnikáním dopracovat. Jako finanční poradce nasbíral první obchodní zkušenosti a zlepšil si svou finanční gramotnost.

Vítek

Vítek o sobě často říkává, že je jenom ,,obyčejný” kluk z východu České republiky, který chtěl od malička od života něco více. V roce 2012 se vydal na dráhu DJe, kdy tenkrát začínal hrávat za ,,pivo a párek” po různých hospodách a diskotékách. Noční život ho úplně pohltil a on si vysnil, že by chtěl být nejlepším DJem na světě. A proč by taky ne?

NAŠE PŘÍBĚHY 

Naši Lidé

SPOJTE SE S NÁMI

I ty můžeš být součástí naší komunity. Pošli na sebe kontakt a my se s tebou spojíme. Zodpovíme otázky a pošleme případně odkazy na naše projekty.