VÍTEK GULA – DJ, CESTOVAL PO SVĚTĚ, ALE CHTĚL VÍCE NEŽ TO. TAK NAŠEL, CO HLEDAL

Vítek o sobě často říkává, že je jenom ,,obyčejný” kluk z východu České republiky, který chtěl od malička od života něco více. V roce 2012 se vydal na dráhu DJe, kdy tenkrát začínal hrávat za ,,pivo a párek” po různých hospodách a diskotékách.


Noční život ho úplně pohltil a on si vysnil, že by chtěl být nejlepším DJem na světě. A proč by taky ne? Od malička měl v sobě touhu být nejlepší a ta ho vždycky ve všem hnala vpřed. Ať už to byly sporty, které dělal závodně i rekreačně, různé soutěže atd. Díky DJingu skončil na vysoké škole, protože tam pro sebe neviděl žádné uplatnění a po několika letech hraní, kdy už jezdil hrát do klubů po celé České republice se rozhodl, že by si chtěl začít plnit své dětské sny.

Tím největším bylo objevovat svět. Cestovat a poznávat nová místa po celém světě! Proto se v roce 2016 vydal do světa, kde postupně žil v 5 zemích a měnil si díky tomu svůj mindset. Cestování mu vždycky dávalo pocit svobody, ale chyběly tomu pokaždé dvě základní ingredience.

Peníze a čas. Díky pracím, které v zahraničí neustále střídal, kdy za 4 roky jich vystřídal přes 10, pochopil, že k dosažení finanční a časové svobody bude potřebovat jiný nástroj než je zaměstnání. Proto začal podnikat, kdy jeho začátek se dá doslova popsat jako ,,učit se poprvé plavat ve vodě“. Registraci tenkrát dělal v obytné dodávce uprostřed parkoviště na Novém Zélandu a bez jakýchkoliv předchozích zkušeností s byznysem. Většina lidí se bojí začínat nové věci, protože s nimi nemají žádné zkušenosti a myslí si, že právě proto to nebude automaticky pro ně.

,,Za mě to není o dokonalé výbavě. Vezměte do rukou to, co máte, kým jste a běžte si za tím, i kdyby se z toho všichni ve vašem okolí měli posrat. Já se o to rozhodně postarám.“ řekl Vítek. 

Dneska díky své touze něco v životě dokázat, konzistenci a chápání toho, jakou sílu má dlouhodobost patří k nejúspěšnějším lidem v našem podnikání v celé České a Slovenské republice. Obrovskou zásluhu na tom má komunita The Top Team, protože je v ní vytvořeno obrovsky růstové prostředí, které dokáže využít k úspěchu jak člověk, který je v byznysu zkušený, tak i člověk jako Vítek, který začínal s opravdu 0 zkušeností i předpokladů k tomu, že by mohl někdy dosáhnout jakéhokoliv úspěchu na poli byznysu.

Posuďte sami. Člověk, který znal jenom akce, afterparty a kluby dneska inspiruje stovky a tisíce lidí po celém světě a ukazuje tak správný příklad toho, že ve správném prostředí a se správnými možnostmi toho dneska může dosáhnout opravdu každý, kdo bude aspoň trochu chtít.