MARTINA – HOLKA Z PŘEDMĚSTÍ, KTERÁ CHCE PROCESTOVAT SVĚT, NEMÁ NA TO FINANCE, NEMÁ TUŠENÍ JAK A KDY TOHO DOSÁHNE.

Holka z předměstí, která chce procestovat svět, nemá na to finance, nemá tušení, jak a kdy toho dosáhne. Říkali jí, že studium a titul je základ pro dosáhnutí a splnění cílů. To nejcennější, co má je touha a cestování nanečisto prstem po mapě.

Píše se rok 2007, kdy Marťa dostudovala vysokou školu. V zaměstnání ji nevezmou. Odjíždí na svou první dovolenou letadlem s kamarádkami a poprvé pocítí, jaké to je cestovat letadlem a okamžitě si to zamiluje. Kdo by v ten moment řekl, že Marťa bude o 3 měsíce později bydlet v Irsku a pracovat pro zahraniční společnost 4 roky jako letuška. Každá životní kapitola je jako knížka. Buď chcete číst jednu a tu samou knížku opakovaně, nebo se chcete posunout a začít číst novou “životní” kapitolu. Proto se  po 4 letech vrací ze zahraničí zpět do České republiky a uvědomuje si, že jediná cesta, jak být svou paní, je cestou podnikání. Po 2 roky nabývá zkušenosti jako živnostník a v roce 2013 otevírá první jazykovou školu, kde  hlavním snem bylo vytvořit takovou hojnost a spokojenost ve výsledcích vůči zákazníkům, které by jí v době prázdnin dovolili cestovat, objevovat svět a ona by tak mohla žít podle vlastních pravidel. Nicméně realita v rámci nákladů na podnikání byla úplně někde jinde a místo cestování budovala prestiž školy 14-18 hodin denně. Cestování pro ni nebylo časově dostupné a finance omezené. Každopádně ať už jako letuška nebo majitelka JŠ se po celou tuto dobu vzdělávala, poznávala nové kultury, možnosti a zvyky a otevírala si hlavu.

Pár let uběhlo a přišly super výsledky – otevření další jazykové školy a možnost začít cestovat. Jen už tu nějakou dobu byly zdravotní výzvy, které bylo potřeba řešit, a proto veškeré finance vždy investovala k nalezení jejich řešení. Vše dobře dopadlo a myšlenka znovu poznávat svět je opět tu. Myšlenky mají moc. O pár měsíců později Martě zavolal kamarád a chtěl jí ukázat novodobé možnosti cestování. Nadšeně se šla na akci podívat a hned na místě se přidala k byznysové příležitosti spojené s cestováním, osobním rozvojem a zároveň tenkrát vznikající komunitou s názvem #thetopteam. Být součástí #thetopteam pro ni znamenalo obklopovat se podobně nebo stejně smýšlejícími lidmi, vzdělávat se, osobnostně růst, dosahovat výsledků, navzájem se podporovat v cestě za nimi a cestovat.

Nicméně každá kapitola má svůj konec a po dvou letech spolupráce s tímto byznysem skončila. Nicméně komunita #thetopteam pokračovala dál a začala spolupracovat s novou byznysovou společností, se kterou funguje dodnes a díky které se jako komunita dostává k obrovsky funkčním novodobým byznysovým příležitostem a výsledkům.

Je málo míst v zaměstnání nebo podnikání, kde by vám ostatní lidé přáli úspěch a podporovali vás na vaší cestě. A #thetopteam je komunita, kde podpora, etika a jednota jsou jejím základním kamenem. Marťa vnímá komunitu #thetopteam jako největší byznysovou možnost, kde člověk pracuje na svých hodnotách, osobnostně roste, vzdělává se, cestuje, nachází nová přátelství a kde zároveň dosahuje byznysových úspěchů spojených s časovou a finanční svobodou. Díky téhle komunitě dnes Marťa jako podnikatelka a investorka, která obě školy prodala, inspiruje ostatní, jak dosáhnout finanční a časové nezávislosti. Dostává lidi do výsledků a zároveň se neustále vzdělává na eventech v zahraničí a také na poli ČR a SK pořádané právě komunitou #thetopteam. Vše je o lidech a nebylo by lidí, nebylo by ani možností, a proto Marťu uvidíte podílet se na obrovské části organizačních věcí v rámci celé komunity, od organizování akcí jako Master Ambasadorky, tak i ženské, která s dalšími lidmi z komunity živě tlumočí a zprostředkovává tak překlady na eventech do češtiny. A to je nejvíc. Vše je o lidech, a proto téměř každý z komunity #thetopteam participuje na jejím růstu a snaží se využít svých silných stránek a talentů k rozvíjení jak komunity, tak i byznysových úspěchů a výsledků s ním spojený.