ADAM & TERY – JAK SE NEZNALI, AŽ SE VZALI. S HRDOSTÍ MŮŽEME ŘÍCT, ŽE JIM NÁŠ THETOPTEAM SPOJIL CESTY

Tihle dva jsou dneska nejen životní, ale i byznysoví partneři. Cesta podnikání, ale začala pro každého separé, takže s hrdostí můžeme říct, že jim náš The Top Team spojil cesty – a jelikož jsou dneska manželé, troufáme si tvrdit, že navěky věků. 😁

Tery měla vždy velké sny a vize, měla ale taky spoustu strachů a obav. Vlivem řady událostí si již na prvním stupni základní školy vybudovala pocit nedostačivosti. O to víc na sobě začala pracovat, hodně se učila, aby její výsledky ve škole byly dobré, později se přidaly každodenní tréninky sportovního aerobicu. Přidal se ale taky strach ze selhání, chyby, což znamenalo, že se začala vyhýbat všemu, kde by jí hrozil neúspěch.

My v Top Teamu víme, že tenhle přístup vám možná ve škole přinese dobré známky, v životě (a podnikání obzvlášť) vás ale nikam nedostane. Tery dneska sama říká, že se dříve rozhodovala podle toho, co od ní očekávalo okolí – mít dobré známky, aby se v životě měla dobře, jít na gymnázium, následně vysokou. Naštěstí se při výběru vysoké školy Tery (snad poprvé ve svém životě) rozhodla podle sebe. Rozhodla se vystudovat psychologii a projít psychoterapeutickým výcvikem. Díky téhle volbě si začala víc a víc uvědomovat, proč se rozhodovala tak, jak se rozhodovala, proč dělá věci tak, jak dělá. Krátce po absolvování VŠ si ale taky uvědomila, že pokud chce pomáhat druhým lidem, potřebuje nejdřív pomoci sama sobě. 

A tak se při full-time práci vrhla do podnikání. Na cestě jí čekalo spousta překážek a zkoušek. Její sny a vize svobody – časové, finanční, možnosti cestovat kdykoliv a kamkoliv, svobody rozhodování však byly větší. Větší než strach, větší než momentální diskomfort. Vytrvalost, konzistence a víra dovedly Terku do bodu, kde je dnes. Rozhodla se inspirovat vlastním příkladem, je full-time podnikatelkou na globální úrovni, spolu se svým partnerem vytváří další leadery a pomáhají lidem k šestimístným příjmům měsíčně.

Kromě překážek a zkoušek na své cestě Tery taky zažívala celou řadu skvělých věcí – výsledky, pokroky, nová přátelství, dovednosti, ocenění, ale jednou z nejlepších věci, které potkala, byl její partner Adam.

Adam byl člověk, který vždycky chtěl víc. Chyběla mu však jedna důležitá věc – víra v sebe. Proto zkoušel spoustu věcí a hledal sám sebe, vystřídal více než 15 různých zaměstnání, ale to, co mu vždycky chybělo bylo naplnění a SVOBODA. Adam s oblibou říká, že “co-shit” byla ta nejlepší věc, co se mu přihodila, protože přehodnotil svůj život a začal pracovat na tom, co opravdu chce – naplnit svůj potenciál a dosáhnout svobody. V tomhle, jak Adam říká: „mu zachránil život Wim Hof.“ Protože si uvědomil, že když si může doslova užívat čas v ledové vodě, může dokázat, cokoliv si umane.

Přišlo na řadu podnikání – iBuumerang a komunita The Top Team. Kdy během 2 a půl let z kluka, co neměl téměř žádné peníze, je kluk, co má 6 zdrojů příjmů, vydělává, i když spí a je svobodný. Jen protože se rozhodl, rozhodl, že chce od života vše a udělá pro to vše. To že v Top Teamu poznal svojí životní lásku, dnes manželku, je jen třešnička na dortu, za kterou je každý den obrovsky vděčný. 

Po určité společné době tihle dva své podnikání spojili, fungují jako tým, protože dva jsou víc než jeden. Jsou si vědomi svých silných a slabých stránek, které si navzájem doplňují, aby mohli fungovat jako nejlepší verze sebe samých. Plánují společně rodinu, která je jejich velkým proč na byznysové cestě.