nAŠE PROJEKTY

Vytváříme projekty, které pomáhají lidem a celým týmům uspět rychleji.

PROJEKTY, KTERÉ VÁM POMÁHAJÍ RŮST


100 NEJ

Tento projekt vznikl v lednu 2022, kdy jsme se rozhodli, že tento rok pomůžeme více jak 100 lidem k opakovanému příjmu více než 100.000Kč měsíčně. V říjnu 2022 je nás již 100 a nekončíme. Naše poslání pomoci lidem k finanční a časové svobodě přetrvává. 

100K CLUB

Projekt 100K CLUB navazuje na projekt 100 NEJ, protože jsme již vytvořili sto lidí s opakovaným měsíčním příjmem 100.000Kč. Každopádně místa je tu dost a my chceme tento 100K CLUB rozšířit o další lidi, kteří se pro to rozhodnou. 

AKCELERÁTORY

Otevřená vzdělávací akce, kterou navštívilo již více než 5000 lidí. Dnes je určena pro širokou veřejnost, všem, kteří nechtějí stát na místě. Na konferenci si své najdou podnikatelky a podnikatelé, distributoři fungující v Network Marketingu, obchodníci, manažeři, kteří vedou týmy a samozřejmě všichni lidé, co chtějí růst.

MINDSET AkADEMIE

Mindset is everything. = Mindset je všechno.                Jsme si dobře vědomi toho, že to jak myslíme, se odráží v našem každodenním, běžném životě. O to víc je potřeba dnes pracovat se svou hlavou, postupně si ji otvírat.

WOMEN IN BUSINESS

Svět byznysu je často postaven na silných mužských stránkách - výkon, výsledky, ostré lokty. Tohle paradigma ale chceme začít měnit. Chceme ukázat, že i my ženy můžeme dosahovat velkých věcí a přitom zůstat ženami - empatickými, vztahovými, cykličnými. A zároveň takovými, které se nevzdávají svých snů ve prospěch ostatních a neupozaďují své touhy před potřebami jiných.  


Pro koho jsou tyto projekty určeny

Některé z výše zmíněných projektů jsou pro naši uzavřenou komunitu a naopak některé jsou otevřeny pro vás, veřejnost. A to proto, že vám chceme ukázat, co vše děláme a můžeme to dělat i pro vás. Necháváme vás tak nahlédnout pod pokličku.

NAŠE  PŘÍBĚHY

NAŠI LIDÉ

SPOJTE SE S NÁMI

I ty můžeš být součástí naší komunity. Pošli na sebe kontakt a my se s tebou spojíme. Zodpovíme otázky a pošleme případně odkazy na naše projekty.