o nÁS

Tým, kde funguje synergie, který se podporuje a který tě dostane do výsledků.

The Perfect Place To Grow

Od ledna roku 2022 komunita TTT se svým leadershipem a možnostmi, které přivádí, vytvořila více než 100 lidí s příjmem více než 100tis. Kč měsíčně. 

Doslova píšeme příběhy lidí, protože lidi, díky těmto možnostem mohli odejít z práce, začít trávit více času se svou rodinou, cestovat po celém světe a začít si plnit svoje sny.

V The TOP Team je pro tebe vše připravené, abys i ty mohl uspět. Od systému, vzdělávání, discordu, nástrojů a leadershipu - tzn. lidí, kteří již mají výsledky a pomohou ti na tvé cestě k úspěchu.

MICHAL SMEJKAL

Bývalý profesionální fotbalista, který se vrhnul do podnikání. Stal se spolumajitelem Světa Úspěšných, je spoluautorem knihy Vyšší Úroveň. Stojí společně s bráchou Ondrou za mnoha projekty.

ONDŘEJ SMEJKAL

Odešel z dobře placeného místa, aby začal podnikat v Network marketingu. Dnes stojí s bráchou Michalem za jednou z největších organizací v ČR a na Slovensku. Je spolumajitelem Světa Úspěšných a spoluautorem knížky Vyšší Úroveň.

SPOLEČNÁ CESTA DO USA - HOUSTON

Naše první společná cesta za velkou louži. Město našeho zakladatele a CEO Holtona Buggse, který patří k žijícím legendám a nejúspěšnější businessmanům v podnikání z domova.

Naši lídři navštívili sídlo naší společnosti v jedné z nejluxusnějších čtvrtí - Royal Oaks. A jejich slovy jim to: ''neskutečným způsobem otevřelo hlavu a posunulo vnímání toho, co je možné''. Společně jsme navštívili místa jako NASA, Galveston, Hinduistický chrám a také jsme se byli podívat na zápase NBA, kde Houston Rockets porazili LA Lakers, v čele s LeBronem Jamesem - fantastický zážitek! Hlavním důvodem, však jako vždy, byl event - vzdělávací konference od nejlepších lidí v oboru, protože vnímáme to, že pokud chce být člověk nejlepší, musí se učit od těch nejlepších.

CANCÚN, MEXIKO

Jestli nás něco mile překvapilo, tak to bylo Mexiko, a konkrétně Cancún - krásné bílé pláže, tyrkysové moře a úžasné východy a západy slunce. 

V Cancúnu nuda rozhodně nehrozí! 

Společně jsme navštívili jeden ze sedmi divů světa - pyramidu Chichén Itzá. Dále Cobá, kde jsme skákali do zatopených jeskyní - cenotes, doporučujeme! Ostrov Isla Mujeres je jeden z nejkrásnějších ostrovů Mexika a my rozhodně souhlasíme. Pokud se tam chystáte, čekejte větší počet turistů, ale stojí to za to vidět! Stejně jako oblast Tulum. 

Hlavním cílem tripu do Mexika ale nebyly pyramidy nebo pláže, ale jak to u nás už bývá, bylo to vzdělání - konkrétně nejvíc praktický trénink od toho nejpovolanějšího - Holtona Buggse - s názvem 300 Builders Bootcamp. Jak název napovídá, bylo to jen pro lidi, kteří se kvalifikovali svými výsledky a rozhodnutími, proto jsme obrovsky pyšní na to, že nás tady bylo 50 z ČR & SK!

las vegas, baby

Další společná cesta a tím i další výlet za velkou louži. Téměř 70 lidí se vydalo, aby navštívilo event s názvem "Imagine". Kromě toho jsme si půjčili auta a podnikli cestu ke Grand Canyonu, Route 66 a do parku Valley of Fire. Nesmíme ale zapomenout, že i když jsme hazardu nepropadli, tak jsme si přeci jen v pravém, nefalšovaném vegaském kasínu zahráli. Někdo "jednorukého banditu'', někdo ruletu. Někdo vyhrál centy, a někdo zase podpořil svými dolary samotné kasíno. 

Mimo jiné jsme si užili i Pool Party, a tím i sluníčko, které nás hřálo po celou dobu naší návštěvy Las Vegas. 

pool party, Grand Canyon, soukromá párty v uzavřeném klubu

Více jak 70 lidí se vydalo na byznys trip do Vegas. Ano, 70 lidí do Las Vegas. Nechcete se k nám přidat a jet příště s námi? Video krásně znázorňuje, jak se nám to líbilo. Cestujeme, bavíme se, podporujeme se a u toho řešíme projekty a vyděláváme peníze.

Spoj se s námi ... jsme největší komunita v ČR & SK.

U NÁS SE TVOŘÍ BUDOUCNOST

Z neznámých lidí se stávají přátelé, partneři, manželé ...

Podporovat, ale v našem případě i doslova spojovat. Z lidí, kteří se dříve neznali se stávají přátelé, někteří to potáhnou ještě dál, stanou se z nich páry a někteří to vezmou až do života manželského. Je to další ukázka toho, že se na jednom místě shledávají lidé se stejnou nebo podobnou mentalitou, cíli, sny, záměry. A přesně to podporuje "dlouhodobost" vnímání všeho, co u nás vzniká - byznys i osobní život. Jednoduše - je to přesně to, co hledáte, co chcete.

Cestujeme a u toho pracujeme ... ODKUDKOLIV

Spolu cestujeme, bavíme se a také vyděláváme peníze. To znamená, že se navzájem inspirujeme, podporujeme. Realizujeme projekty, které nám k tomu pomáhají.

NAŠE PŘÍBĚHY

NAŠI LIDÉ

Toto je tvá kniha života. Přidej se k nám a pojď ji psát společně. My ti v tom pomůžeme.

TVÁ KNIHA ŽIVOTA


JAKÉ KAPITOLY SI CHCEŠ NAPSAT?