ONDRA – POCHOPIL, ŽE PODNIKÁNÍ JE PRÁVĚ TA CESTA K ŽIVOTU DLE JEHO PŘEDSTAV

V osmnácti letech se Ondrovi otevřel svět podnikání, když se ve třeťáku na gymplu, čerstvě po svých osmnáctých narozeninách, zúčastnil základního semináře jedné z finančně poradenských firem. Přesto, že v tomto oboru dlouho nezůstal, formovala ho tato zkušenost v dalším směřování. Pochopil, že podnikání je právě ta cesta k životu dle jeho představ. Že možnost cestovat po světě, kupovat si hezké věci, zabezpečit rodinu a žít svobodně není jen pro vyvolené, ale dá se k tomu právě podnikáním dopracovat. Jako finanční poradce také nasbíral první obchodní zkušenosti a zlepšil si svou finanční gramotnost.

Během studia na vysoké ho oslovil spolužák ze základní školy s nabídkou práce obchodního manažera ve firmě, kterou se svým otcem a strýcem právě založili. S příjetím nabídky dlouho neváhal, cítil totiž potenciál. A byť firma neodstartovala dle představ zakladatelů, Ondra se pro myšlenku nadchl a pracoval nad rámec finanční odměny. Díky tomu mu pak byl nabídnut podíl a jednatelství v této firmě.

Tak se dostal na dráhu klasického podnikání a když se dokopal k dokončení bakalářského studia, měl jasno, že dál studovat nebude. Nebude hledat ani zaměstnání, ale naplno se pustí do byznysu. Firmě se postupně podařilo vybudovat síť reklamních obrazovek v nemocnicích, díky čemuž se Ondra dostal více do odvětví marketingu, které ho už na vysoké bavilo. Časem založil další firmu, komunikační agenturu THE MEDIA crew, kterou se svými společníky rozvíjí i dnes. Pak přibyla firmička s originálním fotokoutkem Giffy, podcastové studio a LinkedIn konzultace.

Celou Ondrovou kariérou je silně prostoupený networking. Na jeho sílu nedá dopustit a to je i důvod, proč se už několik let pravidelně účastní různých networkingových akcí. Na jedné takové před sedmi lety poznal i Ondru Smejkala. Postupem času z toho vznikla vcelku nenápadná spolupráce, kdy pojítkem byla láska k cestování. Po letech se tak vrátil k síťovému marketingu, který ho nyní oslovil především díky tomu, jak k tomuto obchodnímu modelu přistupují právě Smejkal bros.

Dnes je Ondra jedním ze služebně nejstarších v komunitě The Top Team. Před třemi lety učinil rozhodnutí, které
mu v tomto roce totálně změnilo život. Stal se součástí iBuumerangu. Díky němu a byznysové komunitě The Top Team se po dvanácti letech podnikání vypracoval k příjmům, které výrazně převyšují dosavadní výdělky napříč všemi jeho projekty. Zároveň se cítí daleko svobodnější a klidnější, cestuje po světě a má spoustu přátel s podobně nastavenými životními hodnotami. iBuumerang je pro něj dnes lifestylem a z hlediska byznysu PRIORITA.